Jdi na obsah Jdi na menu

Nalezení ve ztracenu

2. 2. 2017

Má první kniha - vydání konec roku 2014

lze hodnotit na 

cbdb_white_300.png

i na

DatabázeKNIH.cz

 

 

Tuto knihu jsem začala psát, když mi bylo devatenáct let.

 

"V zahraničí na hotelu ve "ztracenu" uprostřed lesa jsem nalezla první odpovědi, skutečné přátele a hlavně sama sebe. Proto ten název. Protože přesně tam všechno začalo. Jsou to myšlenky. Někdy seskládané, jindy volně položené. Jsou napsány přesně tak, jak jsem to viděla a cítila v době, kdy jsem je psala. Možná se mé názory a pohledy změnily. Možná právě tím, že jsem napsala tuhle knihu. Možná pomohla hlavně mně samotné a možná pomůže i vám. Všechno v našem životě pochází jedině od nás. Musíme objevit hlavně sami sebe. Najít své pravé já ve všem tom zmatku, který jsme přijali za svůj.Vydejte se se mnou po začátku mé cesty, hezky krok za krokem."

 

První výkřik zmateného a vyděšeného člověka, který už nevěděl, co jiného dělat. Je to záznam pocitů, frustrací, myšlenek a nápadů, jak se s tím vším porvat a zvítězit. Psáno s jakousi nutností, vášní a opravdovými city. Doslova jsem cítila, jak ze mě s každým úderem do klávesnice padá ta tíha, jako bych stála na kraji útesu, mohla to všechno říct světu a on poslouchal.

 

Mnohdy to je ta hlavní pomoc - umět doopravdy poslouchat.

 

Každá stránka je tak víc svobodná, než ta předchozí. Růst a vývoj zaznamenán černé na bílém, svázán a předložen k nahlédnutí.

 

Kniha zcela zdarma v elektronické podobě: 

Nalezení ve ztracenu - PDF - zdarma

Nalezení ve ztracenu - MOBI - zdarma

Kniha k zakoupení v tištěné podobě:

Nalezení ve ztracenu - tištěná - KOSMAS 224,-

Nalezení ve ztracenu - tištěná - JonathanLivingstone 239,-

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář