Jdi na obsah Jdi na menu

29/01/2017 #Startovač

29. 1. 2017

Když jsme projekt začínali, tak jsem natočila tohle video:

 

 

 

To jsem vůbec netušila, jak celý projekt dopadne, zda o knihu bude zájem, jakou dokážeme udělat reklamu, jak to všechno zapadne na místa, kam jsme plánovali aby to zapadlo. 

 

Díky celé řadě úžasných lidí,se nám povedlo vybrat celou částku! S 3 denní rezervou. Vytvořili jsme plakáty, rozesílali jsme emaily, sdíleli jsme na Facebooku, Instagramu, prostě všude kde nás napadlo :) Jeden plakát ještě stále visí na okně v naší kuchyni a tak kouká přímo do ulice, další plakáty máme třeba vylepené na oknech auta. 

 

zzn.jpg

 

No byl to velmi rušný měsíc, už den, díky Vám všem spím o něco klidněji. Kniha vyjde v krásném počtu! 

 

Ono se to možná vůbec nezdá, ale je to milion a milion kroků, co je třeba během kampaně udělat, vůbec projekt vytvořit, pak vymýšlet propagaci, jak informovat co nejvíce lidí, potkávat se s lidmi, žádat je o pomoc, neustále na telefonu, vymyslet odměny, jejich realizaci, celé to naplánovat, jak to půjde zvládnout. Ještě před projektem je to kontaktování nakladatele, tvoření kabátu pro knihu, dělat korektury, schvalovat je, doladit detaily, korektor opraví pošle návrhy, ty je třeba schválit, pak vytváření ebooku, to jsem nikdy netušila, kolik s tím může být práce, především proto, že kniha je psaná jako deník, hodně dat a časových úseků, které v textu dělaly neplechu, stejně tak poznámky pod čarou. Prostě miliony detailů co berou minuty, dohromady však týdny :) 

 

Všechno je to však obrovská radost, dělání něčeho, co dává smyl, co mě obrovsky naplňuje a těší.

 

Teď mě čeká kontaktování tiskárny, aby knihy vytiskli, pak mi přijdou domů, kde pro Vás budu kompletovat dárkové balíčky, podepisovat, psát věnování, pak budeme odesílat na příslušné adresy. Jakmile budou knihy rozeslány, a ještě i v brůběhu tištění, si budu domlouvat schůzky s nakladateli, uvidíme, jak to půjde, samozřejmě o tom budu informovat. Taky o tom, jak probíhá kompletování balíčků, určitě se objeví video na mém youtube kanále!

 

Také píši další knihu. Jakou to si zatím nechám pro sebe. :)

 

Takže, je toho více než dost. Také stále kontroluji stav financí, musí mi zbýt aspoň 5tisíc, abych mohla nakonec odjet do Anglie, jakmile můj účet klesne pod tuto hodnotu, musím prostě ihned odjet :) Takové balancování na hraně :)

 

Hodně v ideálním případě, jak bych chtěla aby to celé dopadlo je vydat knihu, což vyjde určitě! Rozeslat a pak přesvědčit nakladatele. Vydat náklad, dělat autogramiády, veřejná setkání, veřejné čtení a mnoho dalšího. Následně vydat další knihu, ne jednu - mám jich v hlavě daleko víc. 

 

Mezitím chci cestovat, Kuala Lumpur mě prostě tento rok nesmí minout!

 

Psát ale budu každopádně, ať vše dopadne jak to dopadne, obrovsky mě to baví :) a to je hlavní, pevně však věřím, že mé nadšení a má radost půjde vidět i na knihách. No to už musíte posoudit VY - ČTENÁŘI.

 

Když člověk něco dělá s nadějí, elánem, věnuje tomu dost času, hodně úsilí, tak se pak ty první výsledky začínají objevovat, ty první světlušky a naděje kterým předcházela obrovská dřina. Ono to všechno stojí za to :) Vůbec se nebojím říct že Projekt jako takový začal v roce 2014 kdy jsem začala uvažovat o tom, že vydám první knihu

 

Krok za krokem... plus zástup úžasných lidí, bez kterých by to nikdy nešlo. Takže Vám všem patří mé DĚKUJI

 

#děkuji #dalšízačátek #projekty #startovač #sny #jaktovšechnodopadne?

 

Sleduj vše i prostřednictvím Facebooku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář