Jdi na obsah Jdi na menu

02/02/2017 #JdemeNaTo

2. 2. 2017

Ano - VČERA!! - byl ukončen projekt Ze zápisníku námořníka, vybrali jsme nádherných 108%.

Proč tak zdůrazňuji to včera? Neb stále sedím u PC a ještě doposílám poslední informační emaily. Také sepisuji adresy, odměny, počítám, objednávám, zařizuji tisk, pak transport knih, vytištění vizitek - což je taky super story!

 

Objednala jsem si vizitky, neb se prostě budou hodit. Ejhle hups, vytiskli mi špatně email. Tak píšu firmě na reklamaci, že mi v emailu chybí jedno písmenko. Oni mi ihned odepisují, že chyba byla v návrhu, kde mě i upozorňovali, že si to mám překontrolovat, a že tedy je to moje vina a reklamace mi nebude uznána. No výborně! Takže jsem musela sklopit uši a přiznat, že jsem debil já a vizitky objednat znova - sice se slevou 15% pro debily, co neumí dobře objednat napoprvé, ale i tak... takže mě jedno písmenko stálo 600 korun... no co naděláš, sáhla jsem do své kapsičky a prostě to zaplatila znova. Mám takový dojem, že za prací do Anglie nepoletím, ale pojedu na kole... snad mi brzo roztaje sníh.

 

Taky pro velký úspěch jsem točila nové video s historkami o Korzice a jaksi se mi pototo karta od foťáku, takže se mi celá natočená stopáž mázla. Ha! Why not! Takže budu muset natáčet znova well well... 

 

Nuže, emaily byli všem rozeslány, odměny sepsány. Zítra půjdu vše sehnat, včetně obálek - to mám dojem že jim asi vykoupím regály - no uvidíme. Také si musím skočit na poštu, pozeptat se na hromadné zásilky, sama jsem zvědavá co mi řeknou.

 

Taky jsem mluvila s vydavatelkou a pozeptala se, zda by nebylo možné nakouknout do tiskárny přímo na výrobu knihy! Říkala, že nejspíš ano! Tudíž, pokud vše klapne, budu pro vás na svém Youtube kanále mít i video přímo z výroby.

 

Teď už jdu tedy spát, zítra ráno mi sem má dofrčet PPL s vizitkama... tak ať je nezaspím :)

 

#vizitky #kontrolujnávrhy #konecjezačátek #zveseladopráce 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář